Renas Psikoloji bilimsel verilere dayalı yöntemlerle beraber etik ilke ve değerleri de temel alarak çalışmaktadır. Kurumumuz bünyesindeki klinik psikologlar ilişki problemleri, kişisel ve sosyal yaşamdaki stresli durumlar, çocukluk dönemi olumsuz yaşam olayları, maddi veya manevi kayıplar, iş yaşamı, uyum sorunları gibi yaşantısal konularda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadırlar.

 

Gerekli durumlarda klinik psikologlarımız psikiyatristlerle iş birliği içerisinde danışanlarını takip edebilir. Psikiyatristlerin teşhisi ve yönlendirmesi dışında bir psikolojik rahatsızlık ile karşılaşılması durumunda danışanlar mutlaka psikiyatriste yönlendirilirler.

 

Geçmiş yaşam deneyimleri bugünki hayata bakışımızı, bugünü nasıl değerlendirdiğimizle yakından ilişkilidir. Sıklıkla bizler geçmişten getirdiğimiz bu yaşantılarla bugünümüzü anlamaya/anlamlandırmaya çalışırız. Bu deneyimler üzerinden oluşturduklarımızla kendimizi ve diğerlerini değerlendiririz. Bizler çoğunluka zorlanılan bu süreçlerin anlaşılması yolculuğunda siz danışanlarla birlikte yola çıkmaya gönüllü klinik psikologlar olarak Renas Psikoloji’de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Merhaba, Ben Uzman Psikolog Reyyan

Klinik Psikolog, Kurucu – Reyyan Tekin

ÖSYM bursu ile kazandığı Üsküdar Üniversitesi psikoloji lisansından 3,5 yılda yüksek onur derecesi ile mezun olmuş ve başarı bursu ile girdiği FSM Vakıf Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını “Travma Sonrası Büyümede Öz Şefkat Temelli Çalışmaların İncelenmesi” üzerine çalışarak yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır.

Uzman Kadromuzla Sizlerleyiz !

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5
Sohbeti Başlat
Canlı Destek
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?